» Poradna » Programy

Čím nejlíp nahrát audio z Line-In?

window.open=PrxRealOpen; Potřeboval bych přetáhnout přednášky z (na archivaci) nepraktických kazet na CD. Máte tip na program, který by to pohodlně nahrál?Ke zvukovce nic nemám, záznam zvuku z Windows je jen na 60 s, MusicMatch Jukebox 6.1 se s Line-In jaksi nechce bavit, tak nevím...

Odpovědi na otázku

cool edit 2000 : lze ukládat i v demoverzi,nebo goldwavevíce informací na www.audionet.cz

Měl jsem taky takovej problém a vyřešil jsem ho programem audiograbberhttp://www.audiograbber.com-us.net/

Nejvice se mi osvedcil SoundForge. Je to sice velky program, ale ma neuveritelne mnozstvi moznosti, jak zvuk upravit. Nahrajete si zvuk na HD a potom jej muzete upravovat jak chcete. Zmenit hlasitost, odstranit sumy apod. Ja jsem s jeho pomoci upravil 40 let stare nahravky z kotoucoveho magnetaku, ktere byly tak nekvalitni, ze jim neslo rozumet (mluvene slovo). Pouzil jsem nekolik filtru a vsichni se divili, ze najednou vedi, o cem na tom pasku je rec...Jura

No jiste ze Sound Forge se musel osvedcit,vzdyt je to taky program jako vino. Pro jednodussi ovladani zcela mimo diskusi je DART 98,a to specialne pro jeho "umeni" pracovat s Line In vstupem kazet,vinylu apod.Audio restoration - Remove clicks, pops, scratches, hiss, hum & buzz! Do it in real time!!NoisePrint for removing background sounds. Records audio from multiple sources- Analog & digital: 78, 45 or 33 RPM records. Cassette or reel-to-reel tapes; radio too. Extract CD tracks and DAT tape. Supports numerous SCSI and EIDE CD-ROM, CD-R and CD-RW devices. List controls - lift tracks, add, delete, rename, move, play, pause, loop, etc.adresu ke stazeni ma zapamatovatenou - www.dartpro.com .A funguje i v neregistrovane verzi,jen nekolik DirectX pluginu je nefunkcnich.Koupit se samozrejme ale da .