» Poradna » Programy

Čím a jak převádět wavy do ogg?

je nějaký osvědčený tip?

Odpovědi na otázku

oggdropXP

Nejlepší je rovnou z originálního cédéčka převést audio stopu do OGG pomocí Easy CD-DA Extractor. Z wavu do ogg to v tomto programu samozdřejmě jde taky. (www.poikosoft.com)

Samozřejmě že Easy CD-DA Extractor.Podle mě nejlepší a navíc pro neangl. jde stáhnout i čeština.Dá se v tom převádět spousta formátů nejen wavy.

Pomocí nějakého programu to hoď do wavu. Pak encoduj do ogg. Podle testů je nejlepší zatím asi aotuv's encoder. http://www.geocities.jp/aoyoume/aotuv/