Čierna obrazovka na DELL a HP počítačoch.

Ahojte,máme v práci 5 ks DELL a 10 ks HP počítačov. 90% sú iba s Intel grafikou, 10% s Nvidia Quadro a majú Win 10 1903. Po poslednej aktualizácií po bootovaní majú všetky iba čiernu obrazovku, okrem tých ktoré sú napojené na Nvidiu.Je nejaký problém s Intelom???

Odpovědi na otázku

Bravoooo... Ty jsi ten, kdo má ty počítače pod palcem..???....

Kolega. Ja mám Win 7. Ale už sme asi našli riešenie. Do jedného z PC sme dali dedikovanú grafiku a nejak obraz nabehol aj na tej integrovanej. Uvidíme, či to bude fungovať aj na iných.

Nepřistupujete na ně vzdálenou plochou?

Skús pozrieť do biosu ako je nastavená primárna GK, (automaticky,integrovaná, PCIe) nastav podľa používanej GK, možno nejaká chybka pri detekcii. BIOS je aktualizovaný?

Když jsou to firemní PC tak snad před přechodem na 1903 někdo udělal zálohu ne? Jinak "problém s Intelom" by neměl být.