» Poradna » Mobily

Chytrý náramek

Jde na jeden mobil připojit dvoje chytré hodinky od stejné značky?? Díky za odpověď.

Odpovědi na otázku

to je hodně obskurní požadavek a fakt mne nenapadá, na co by to někdo potřeboval... Ale asi by šlo mít jedny přes ofiko appku výrobce a druhé přes alternativní appku...

To je jednoduché. Jeden telefon a dvoje hodinky v rodině. Jde o hodinky Xiaomi a appku Mi-Fit. Jaká je její alternativa nevím.

U vás mají dva lidi chytré hodinky, ale přitom jen jedno Android zařízení? To tam nemáte ani nějaký tablet nebo tak?Nevím jak u hodinek Xiaomi, ale pro MiBand alternativa existuje - musíš zkusit hledat...

Ano.

Děkuji za vyčerpávající odpověď. Opravdu mne dostala.

Nic tomu nebrání, pokud to výrobce nezkazil při návrhu.Xiaomi to sice zvládne, takže dvě zařízení k jednomu telefonu v pohodě připojíte, ale nevěřím, že aplikace Mi Fit si s tím poradí. Ledaže byste to spustila v nějakém jailu jako dvě instance, které by o sobě nevěděly, a každá by byla registrovaná k jinému náramku. Pak by to mělo jít. Ale jestli to umí Android, to nevím.

Mimochodem super výstižný název tématu, muselo vám dost práce vymyslet, co jako první sdělit těm, co by vám mohli chtít poradit.Pro příště doporučím ještě výstižnější název: Problém.Je to kratší a univerzálnější.