» Poradna » Mobily

Chytré hodinky

Ahoj,přítelkyně má tyto chytré hodinkyhttps://www.czc.cz/zdarma-umax-u-band-115-v-... a v aplikaci má nastaveno jen počet kroků a dobu spánku.Pohyb zápěstím je deaktivován.Problém je v tom že se jí hodinky při každém pohybu rukou pokaždé rozsvítí.Nevíte někdo jak toto rozsvicování displeje deaktivovat?Moc děkuji za každou radu,Vladimír

Odpovědi na otázku

Treba kladivkem? Asi to bylo pridavano zdarma z nejakeho duvodu 😀

No jasně :) ale podle mě to bude způsobovat ten pohybový senzor.

pokud to nejde aktivovat v aplikaci výrobce nebo nějak přímo na náramku, tak to asi nejde... K některým náramkům (např. ke Xiaomi) existují alternativní aplikace - chce to zapátrat po netu...

Tak. A taky je spousta aplikací univerzálních, ovšem hledání té vhodné znamená dost zkoušení.