» Poradna » Mobily

Chytré hodinky

Ahoj, přemýšlím nad koupí apple watch.Jsem, ale věrný androidu a proto mám android telefonSpolupracovali by hodinky s mým telefonem a když ne, tak vyplatilo by se je používat pouze, jako individuální celek?Někde jsem četl, že jsou plně funkční i bez používání s IphonemDěkuji

Odpovědi na otázku

Nezakládej více vláken... toť prvé.. jinak jsou recenze a lidi co o tomto píšou... takže čti...

Víš, coJe trochu nefér, když mi neporadíteK čemu by to tu pak mělo býtNa googlu je všechno, ale chtěl bych to prosím slyšet od vásBylo vy to lepšíDíky

1, s androidom nespolupracuju2, bez iPhone ti budu na nic, lebo ich ani neaktivujes

Pokud vím, tak Apple hodinky fungou jen s Apple zařízeními a bez nich jsou dost na houby. co ti na nich přijde tak úžasného? Podle mne je to akorát předražený rádobyluxus, který nemá žádné invenční funkce a ani nijak osobitý design.To už mi designově zajímavější připadaly Moto360 - i když dneska to taky už dělá kdekdo.

Když chytré hodinky, tak jedině s chytrým vodotryskem.

Děkuju, alespoň mám jasno

Si vyber něco co spolupracuje s droidem. Já jsem na tom hůř...já mám WP a pro něj je jenom chytrý náramek...a náramek si můžou strčit do míst kam zapadá slunce.

Bože chraň nás ode všeho hloupého - na co zrovna tobě budou "chytré hodinky"? Mozek ti to nenahradí.......http://www.zive.cz/Poradna/sc-20/default.aspx