» Poradna » Ostatní

Chytré hodinky s možností odpovídat na zprávy

Existují nějaké chytré hodinky s funkcí odpovídání na zprávy třeba z messengeru do 3500 Kč?

Odpovědi na otázku

a jak si to jako na tom malém displeji s mizerným rozlišením představuješ?

Mám skvělý zrak a malé prsty

máš skvělý zrak, malé prsty a velké oči. Do 3500 si na takový hodinky nech zajít chuť a sni dál

Děkuji za odpověď. Na tohle jsem se ptal. Takhle to má fungovat.

Dá, z Aliexpressu asi za 450,- fungovali výborně jen bohužel baterka při aktivním používání nevydržela ani den ??

A díval ses, jaké mají ty chytré hodinky rozlišení displeje? A malé prsty jsou ti na houby, protože displej je kapacitní a má určitou "hrubost" co se týče rozlišení dotyku.

jako dá se to, ale stejně to nikdo nepoužívá. Maximálně napsat jo nebo ne. Nějaký romány těžko.Samsungy Watch mají i rozpoznání psaní na displeji, takže stačí psát písmena a ono se to pozná ale... to fakt neni funkce pro kterou bych si hodinky vybral. Mám Hodinky Huawei, dá se z nich volat přes BT, resp. vzít hovor.. super funkce říkám si.. No a po roce jsem to použil 2x.. jednou omylem a jednou když jsem to zkoušel... I když to je dobře slyšet, tak proč to dělat krom "machrování".. A se sms to asi bude podobný.

to psaní prstem mi připomnělo psaní textu na Palm PDA přes grafitti plošku. Šlo to, ale taky nic moc - naťukat stylusem přes klávesničku bylo snad rychlejší a nejlepší samozřejmě bylo mít klávecničku externí...

Tady si dovolim nesouhlasit, s Palm PDA jsem si uzil par hezkych let a dodnes na nej rad vzpominam. Stylus fungoval velmi dobre...Tu externi klavesnici (skladaci) jsem mel taky, ale jen na zapisy z jednani.

jo, stylus fungoval výborně a v nouzi šla použít i patřičně upravená tyčka od lízátka (trochu zabrousit konec ), ale mně osobně psaní stylusem na grafitti plošce po písmenku moc nesedlo a radši jsem si to stylusem naťukal na SW klávesničce.

jak říkal tenkrát kolega... nejlepší na tý tužtičce od Palmu je to jak se s ní dá druhou stranou pěkně šťourat v uchu

Stačí zprávy nadiktovat samo se to napíše.??????

Tak skvělý zrak a tak malé prsty fakt nemáš, to si můžeš být jistý

Paradoxne Alfawise Y1 s 1,3" displejom toto dokážu. Amazfity s 1,4" LCD nie. Veľmi krátke SMS na tom napísať šlo. Aspoň heslovite. Keby mali hodinky 1,5", asi by to už šlo o čosi lepšie a už sú aj s 1,6" LCD, čiže pre masochistov by to využiteľné bolo. Fakt aspoň na krátke odpovedanie typu: počkaj, neskôr, áno/nie, som na ceste a pod.

Hodně štěstí To bude šmejd nejtěžšího kalibru

Sám je mám, ty nevíš co blábolíš! Je pravda že jsou obrovské, ale z více důvodů jsem je chtěl (malé hodinky = spousta problémů při používání), navíc slušná baterie (2880 mAh).

Aj spíš s nimi?

Na to abych věděl co to je, je nemusím mít Ostatně výsledek je podobný, jako by si na ruku přivázal nějaky menší smartphone. To si nikdo normální na ruku nedá

přesně to jsem chtěl napsat, někde ve skříni se mi tu valí letitá Xperia s 2,8" displejem, stačí na to dát pásek a jsou z toho chytré hodinky

a s vhodným modelem (jen musíš patřičně vyřešit pásek):https://www.mall.cz/mobilni-telefony/sonyeric... můžeš mít i cool hodinky s chatovací klávesnicí A nemusíš zprávy psát na displeji.

Na hodinách e moc dobře odpovídat nedá. Většinou se používá buď nahravání hlasu a nebo přednastavená gesta.

Ahoj, existují... designově nic moc, ale jde na nic psát i volat a stahovat další aplikace po připojení k wifi, osobně jsem vůbec neměla problém se psaním, jako spíš s délkou výdrže baterie, což bylo tak tak od rána do večera ?? zkus mrknout na Smart watch dz09 ??

Já hledal hodinky s možností rychlých odpovědí, které si uživatel přes telefon sám napíše. Moc jich není, a do 3500 sem snad žádné ani nenašel. Jedině si připlatit. Mám amazfit gts3, ty umí aspoň synchronizovat kalendář z mého telefonu a oznámit událost, sem s nimi spoko. Stejně sem na telefonu častěji než na hodinkách, tak odpovím přes telefon

TCWRIS Max, akorat nejsou do ceny kterou uvádíš, najdeš ale ceny do 5k