Chytré hodinky do 1500

Ahoj píšu z mobilu takže sorry za gramatiku ale chtěl bych se zeptat jestli nevíte nějaké chytré hodinky které by uměli prohlížet sms,obrázky atd... proste jestlu by na nich mohl být android nebo pokud by jste mi doporučili nějaké jiné hodinky tak prosím link nechci Xiomi miband 2 protože chci aby měly barevný displej a trochu větší.

Odpovědi na otázku

prohlížet si obrázky na prťavém mizerném displeji levných čínských hodinek bude určitě fakt zážitek... Krom toho, že i zbytek bude za ty prachy ekvivalentně mizerný.

Za 1500 opravdu moc chytré nebudou ;)

Huawei band 2 Pro / Honor Band 3

Co má společného gramatika se psaním na mobilu? Kdybys myslel překlepy, tak se to dá pochopit.

Za kvalitnější hodinky si budeš muset ještě trochu připlatit. Zobrazování upozornění problém nebude, ale na co potřebuješ zobrazování obrázků na hodinkách?

Můžeš zkusit třeba tohle https://www.czc.cz/bml-bwatch-kappa/226302/p... ale myslím, že obrázek ti to nezobrazí. A mě osobně to stejně připadá dost zbytečný zobrazovat obrázků.

Za 1500 si kupis obycne hodinky a chytry budes musiet byt ty.

1500 mne prijde celkem dost pokud se vezme v potaz velikost displeje a co to kolikrat dokaze, ale ceny jsou nejak nastaveny, za mne je to celkove dost prepalene. Kazdopdne bych se vyhnul cinskemu oem pro cinske trh, kolikrat jde o solidni odpad a pak ta zaruka.Osobne mam potapky od citizenu v ecodrive a v zaloze poctive automaty. Ale to je holt jina.Tyhle http://www.creationwatches.com/products/images/large/SNK... jsem mnel taky a snad se do 1.5k na ebay sehnat daji, bohuzel dnes neni dolar za 18-19kc.

jo daji se koupit celkem dobre hodinky Xiaomi Mi Amazfit.. u nas cena pres 2000 ale y ciny se daji koupit za 65USD coz ten limit splnuje..https://www.ibuygou.com/p-official-global-version... obrazky nevim, ale ma to GPS, umi to notifikace atp. Xiaomi ma dobrou podporu aktualizaci, takze i funkce co to ted nema to muze v budoucnu dostat. Baterka vydrzi na pomery podobnych pristroju nadstandardne dlouho.