» Poradna » Ostatní

Chytré hodinky bez telefonu

Chtěla bych chytré hodinky nebo náramek s krokoměrem bez závislosti na telefonu. Jak se hodinky chovají když nebudou v dosahu mobilu. Jsem často s dětmi na hřišti a nechci mít pořád někde po kapse mobil. Lze sparovat s mobilem třeba až když přijdu do dosahu přes Bluetooth? Funkce využití přijímání hovoru a další funkce mobilu pro mě na hodinkach nejsou důležité. Děkuji

Odpovědi na otázku

fungují. Mám levný náramek Xiaomi Miband a pokud třeba půl dne nemám u sebe mobil, tak se data do aplikace (používám alternativní Mi Band Master) stáhnou až potom. Neřešil jsem ale nikdy, kolik se do náramku vejde dat, zda třeba víc než den...