» Poradna » Ostatní

Chytré hodinky - výběr

Zdravím,přemýšlím o koupi chytrých hodinek, nejsem nějak náročný uživatel takže mi stačí sportovní funkce(tep, krokoměr, atd), měření spánku, upozornění na zprávy, apod. Cenu jsem si stanovil do cca 2000 a podařilo se mi najít Godwire K88H a Xiaomi Amazfit Bip, nicméně ani tyto mě úplně nevyhovují, Godwire má dost slabou baterii a u Xiaomi mi příliš nevyhovuje provedení. Máte někdo nějaké tipy případně zkušenosti s těmito hodinkami? PS: pokud tento dotaz porušuje nějakým způsobem pravidla této poradny nechť admin koná Předem díky za relevantní reakce

Odpovědi na otázku

Já mám ticwatch e2, ale stojí skoro dvakrát tolik než máš rozpočet. Do těch dvou tisíc a s tím co chceš za funkce by ti možná mohl stačit fitness náramek.

Taky si myslím, že pro to, co chceš, náramek stačí. Třeba Mi band 3 nebo Mi band 4.

To že to jde spojit s telefonem nebo PC z toho chytré hodinky nedělá. Stejně smartphone nedělá jen dotekový display.