» Poradna » Mobily

Chytrá TV Apple - android

Dobrý den dělá nějakou TV Apple u nás? Chceme 42 nebo 46 palců úhlopříčkou a do 18ti tisíc, hdmi s podporou nejnovějších tunerů a grafik, nic zvláštního, akorát chceme mít co nejkvalitnější obraz, možnost prohlížení www a otevírání pdf, office dokumentů diky

Odpovědi na otázku

Apple vyrábí televize? To slyším prvně.

Ne, Apple televize nevyrabi.Pouze chytrou krabicku (jakoze multimedialni centrum), ktere se pripoji pres HDMI k libovolne televizi.Ovsem toto (tedy Apple TV) v sobe nema zadny tuner.

Jenže někteří výrobci nabízejí televizi se zabudovaným AirPlay a iTunes, ... čili místo té "zbytečné"krabičky. Což předpokládám je to, co tazatel myslí.

Kteri? Zatim to oznamil pouze Samsung u modelu 2019 (pokud se nepletu). Nevim jestli bych nazyval AppleTV zbytecnou krabickou...

Mimochodem, to je vazne tak slozite otevrit web apple.cz, a podivat se, jake produkty vyrabeji? Tenhle dotaz tu je za posledni 2 dny snad potreti...

Opakovany dotaz? Jak jiz bylo zodpovezeno, Apple vyrabi pouze samostatny externi prehravac AppleTV... muzete zkombinovat s nekterou z televizi obsahujici AndroidTV.K prohlizeni webu a dokumentu dodam jedine, je to televize, ne PC, kazde zarizeni ma svuj specificky ucel pouziti.

"možnost prohlížení www a otevírání pdf, office dokumentů"S takovými nároky je to jasné. Kup si jakoukoliv TV a k tomu normální PC, protože PC je jediné zařízení, které ti je schopno tohle všechno zařídit.Nebo - pokud ti postačují možnosti nabízené android aplikacemi, tak Android box - vyjde to levněji než PC.