» Poradna » Ostatní

Chytrá nabíječka

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli není chytrá krabička nebo nabíječka, na které si nastavím jak dlouho nebo od kdy se může nabíjet telefon?Nabíjím totiž telefon přes noc a nedělá mu to dobře nabíjet 8 hodin. Děkuji

Odpovědi na otázku

Díky :)

Telefon má v sobě elektroniku, která nabíjení po určité době odpojí sama. Tohle už myslím uměly i Nokie 3310 a i snad starší modely.

V mobilu už chytrá nabíječka je.

"...Nabíjím totiž telefon přes noc a nedělá mu to dobře nabíjet 8 hodin..." Tak to by byl neskutečný krám, protože běžný MT a jeho elektronika při nabití akumulátoru přeruší nabíjení. Což u "telefénu" za deset klacků: http://www.zive.cz/poradna/telefon-okolo-10k... by se dalo předpokládat.A jak synátor? Má nevhodné soubory v MT? Kdyby jste si nemohl vzpomenout, tak jste se zrovinka jmenoval "karel" (10. října 2016 18:46).

Tohle je firemní síť, tudíž je tu mnoho počítačů a lidí. Tudíž nemůžete vědět kdo co psal. Já se za Karla nevydávám, jmenuji se tu pouze Marcel. Ale i tak, nevím co vám do toho co kdo píše je. Starejte se o své problémy. Děkuji

No někdy do toho je. Kdo neudrží nick, zvykle ani potřebu a pak je tu divně, admini maj moc práce ve svén osobním volnu

Jak jsem psal, jmenuji se zde pouze Marcel.

Těší mě, Tomáš fuk

Marcel karel, vhodné jméno pro troubu, co mění nicky a teď se vzteká...

Pořid si časovač a nastav. Někdy to dělám u lednice, nevypíná mi termostat