» Poradna » Mobily

Chytrá "krabička" k televizi

Ani nevím kam dotaz zařadit , prostě, k normální televizi nemající USB vstup , zato má 3x HDMI, nějakou no krabičku , přes kterou bych mohl k TV připojit externí Hdd no a po případě i nahrávat. cca do 5000...KčNějaký mini PC____Děkuji za pomoc

Odpovědi na otázku

Třeba tohle Je to sice větší krabička ale to, co chceš do 5000,-Kc, má už v sobě.https://www.alza.cz/32-sencor-sle-3218tc-d446...

Mno pc je 6 půlek (tzn 3 prde*e), ale nahrávání je často problém... Někdo by tě tlačil do Rapsberry, někdo do J2200 Celerona... jako to samotné nahrávání nevim, zbytek ti pokryje skoro cokoliv....

nahravani neresim (nemame vubec antenu, na TV nekoukame a ani nas nezajima), ale na prehravani staci Raspberry PI 1, mam na nem Kodi (OpenELEC) a funguje to skvele muzu doporucit, reseni do 1500 Kcna rozdil od tebe mam v TV USB, takze Raspberry napajim primo z TV, takze se mi s TV vypne i zapne, ale USB dava v TV malej vystupni proud, proto mam RPI 1

Jj,melu,prostě mám televizi Panasonic ,plazmu, odešel mi DVD recorder. Kvůli tomu si nebudu kupovat novou Tv i když je to lákavé. Děkuji za odpovědi.

Můžeš upřesnit typ DVD rekorderu,který Ti odešel?Popřípadě i typ TV Panasonic.

Kup SetTopBox s hdmi a s nahravanim, ne moc znackovej aby nesifroval zaznam. Bude lepsi pockat na DVB T2 verzi.

Jj settobox s dvbt2 a usb pro nahravani. Idealni reseni navic nejlacinejsi. Ostatni do 5tis jsou dkozitejsi. Jako pc s dvbt2 adapterem, na nem linux s tvheadend, a kodi pro prehravani. Ale do 5 to tsky vyjde.

Teď je ještě otázka,zda tazatel,vzhledem k IP adrese,nevyužívá kabelovou televizi s DVB-C. To mu čekání na DVB-T2 moc nepomůže.

Doma , tedy v Praze ,samozřejmě jedu na UPC......leč v rodné vísce jsem odkázán na pozemní vysílání....

Raspberi PI nebo nějaký Atom miniPC s Winama.

Tedy ten set-top box 2 je vynikající nápad. Chvilku počkám a pak...Tv je nejmenší palzma Panasonic a dvd rekorder je taky panasonic..typy nemůžu napsat,protože se jedná o vybvení ..hm chaluoy a tam teď nejsem...děkuji za nápady