Chyby v zobrazování

Dobrý den, chtěl bych ses poptat na jednu záležitost. Poslední dobou mám problém s tím, že se mi v jedné hře (jen jedné - SURVARIUM) objevují různé barevné šílenosti, lítá to z objektů jak špatně udělané textury... dřív sem tento problém měl u starého pc a bylo to přehříváním grafiky... dnes mám gtx 970 a děje se to taky... teploty nepřesáhnou 60 °C což by podle všeho mělo být ještě dobré... chtěl bych jen vědět zda li plašit či ne :) díky za raducpu - intel xeon w3690 3,47GHzgpu - msi gtx 970ram - 16gb

Odpovědi na otázku

Ta zmerena teplota je naprosto OK. Pokud se to deje jen v jedne hre, je to patrne chyba hry.

zase ale na druhou stranu nenašel sem nikde zmínku o této chybě a jinde sem to taky neviděl...