» Poradna » Počítačové sítě

Chyby v Opeře 9.5

Po nainstalování Opery 9.5 mi oproti původní verzi nejde otevírat pdf soubor přímo v okně. Např. pokud dám adresu www.cdrail.cz ... ,abych si stáhl výlukový jízdní řád, tak to nelze. Druhy problém je, že mi nefunguje tlačítko zpět na některých fórech (warforum.cz). Dříve to šlo. Díky za rady.

Odpovědi na otázku

V nastavení - pokročilé volby - stahování, musíš mít zaškrtnuto "otevřít pomocí zásuvného modulu".

Díky, už funguje.

Tlacitko zpet trpi stale bugem, zkus posledni verzi 9.52 rc2, ale obcas to stejne udela a je potreba jej zmacknout vickrat

Jen doplním - nevím, zda je to na buglistu, ale bugem trpí i gesta myší.

U RC1 ani u RC2 jsem zadne bugy v gestech nepozoroval.

Na warezforum také pozoruji - nelze skočit o stránku zpět a je třeba použít skočit na začátek. Pak přeskákat zase na původní stránku. Mluvím o 9.51.

Upřesním - nelze pomocí gesta myší skočit na stránku zpět a je třeba použít tlačítko .... atd.

Me to normalne chodi. Klasicky doleva a doprava

Riesi 9.52 rc problem s oznacenim adresy pravou mysou-prejst na webovu adresu ?

S tímto jsem take nemel problemy ani v 9.51 ani v naslednych 9.52 rc
Problemy mam jine - s prihlasovanim na nektere stranky (napr. Spoluzaci.cz), nakup na eBay a nasledne placeni PayPal, kde to neprejde na stranku atd.