» Poradna » Mobily

Chyby aplikací v Lenovo P70A

Dobrý den,chtěl jsem se zeptat zda by jste mi nemohly poradit s mým Lenovem P70A.Od pátku mi hlásí, že některé aplikace přestaly fungovat, když jsem se chtěl podívat na hlášení v čem je problém, tak mi to nahlásilo, že android přestal fungovat.Tak jsem zkusil starou IT radu, vypnout a zapnout, to se nepodařilo, tak nezbývalo nic jiného než restartovat pomocí tlačítek start a volume up. To pomohlo jen do druhého dne, pak takový restart trval hodinu. Nakonec jsem udělal tvrdý restart pro obnovení dat, ale bohužel ani to nepomohlo.Teď čekám asi dvě hodiny než se telefon zapne.

Odpovědi na otázku

Pravděpodobně došlo k chybě v paměti. Mohla se pouze nahodile změnit nějaká hodnota, v tom případě by pomohlo přehrání komplet SW, v horším případě je to HW chyba v paměti a to by bylo neopravitelné.