Chybovost textur při 3D hrách

Dobrý den,Po několika měsících používání nového PC se mi začaly ve hře objevovat silně hranaté textury při pohybu a divné zobrazení některých textur. Ano, každý by řekl, že mám nastavenou špatně hru a vyhlazování hran může být nízké. Toto však není pravda, mám úplně stejné nastavení jako jsem měl (v 95% na nejvyšší co jde) a i tak mám tyto divné textury. Díval jsem na různá fóra a hodně lidi spíše se zahraničí má s tímto problém, ale nikdo nepomohl. Nemám to nikde natočené, nicméně jsem našel video ze hry, kterou sice nehraji, ale dotyčný má stejný problém např. zde https://www.youtube.com/watch. Mám grafickou kartu GTX 1060 6GB verzi a nejnovější ovladač (stažen přímo z oficiálních stránek nvidie), také bych mohl dodat, že nepoužívám nvidia experience k optimalizování her, kdysi jsem používal, ale výsledek stejný. Po přeinstalaci počítači problém stále přetrvává. Nejvíce to jde asi poznat ve hře PUBG, kde se textury (zejména ploty, či střechy budov) divně chvějí (blikají) a textury jsou ozubené, také toto lze poznat ve hře GTA 5, kde je problém obdobný. Děkuji předem za odpovědi, opravdu jsem vyzkoušel vše, bez úspěchu a nikdo mi nedokáže pomoct, snad se najde někdo, kdo je zkušený, s problémem se setkal a vyřešil ho.

Odpovědi na otázku

Můžu se ti vyjádřit pouze k GTA V. Obecně, máš-li stejně nastavenou hru a stejný HW jako někdo...komu to podle tebe běží kvalitněji. Např. natavíš stejně podle videa co uveřejnil...je tu ještě jedna možnost jak zlepšit vizuál. A to vnucením přes ovladače, co a jak přesně nastavit? Já třeba to GTA nastavoval podle článku na pctuningu (ty ovladače). Samozřejmě, lze ovladače nastavit na konkrétní hru nebo na všechny hry. Jen to chce dost výkonu.