» Poradna » Programy

Chybové hlašení modrá obrazovka Windows po výměně procesoru

Koupil jsem si nový procesor Celeron 566 Mhz FC-Pga a redukci FC-PGA do slotu 1 po instalaci do desky a spuštění systému vše naběhlo v pořádku, až po chvílí se mi objevila modrá obrazovka, která hlási chybu a to : Windows Došlo k chybě. Chceteli pokračovat proveďte následující akce: Stisknutím klávesy ENTER zvolíte návrat do windows nebo stisknutím Ctrl+Alt+Del restartujete počítač. Pokud restartujete počítač, dojde ke ztrátě všech neuložených údajů ve všech spuštěných aplikacích. Název souboru EMU 10K1(01)+0001273E Chyba: 0E:0028:C1558F4E Pokračujte libovolnou klávesou. Restart nepomůže, nepomohl ani format disku a opětovná instalace Windows. Když do desky vrátím starý procesor Cel.433 Mhz vše běží bez problému co stím poradte !!!!! Když vyndám zvukovku problém zmizí. Jak to spravit abych mohl používat zvukovku dál ?Jo a ještě něco jak se má správně nastavit redukce FC-PGA ?Mám MB Abit BH6, 128 MB Ram 133Mhz, 20 Gb HD, Gr.ATI Expert 99 32 MB, zv.SB Live 1024. Chladič Titan MB5AB teplota je 30 až 34 stupnů, OS Windows Milenium.

Odpovědi na otázku

Sezen si opravny patch od Creative. Tenhle problem maji Live s PIII 500+

Takze jen kratce. Clovicek, co odpovidal prede mnou byl na muj vkus dosti nekonkretni. Nejde o patch jako takovy, avsak-nybrz-ale o novou verzi ovladacu. Tedy uprimne receno, ja mel tentyz problem s Windows 98 po upgradu na Celera 700, kterej navic beha na 874 Mhz a pomohl prave download updatnutych ovladacu na Live! z www.sblive.com. S Windows ME to muze byt mozna i jine, kazdpadne ovladace pro SB Live! ze dne 10.11. 2000 (zda se, ze novejsi zatim nejsou) jsou tady. Ehm... nepsal ja nahodou na zacatku "jen kratce"? Nu coz... :o)