» Poradna » Programy

Chybné zobrazení v Powerpointu a Movie Makeru (W10)

Při prezentaci v Powerpointu a při práci v Movie makeru se zobrazí obrázek dvakrát, ale podivně zlomený a složený z originálního obrázku a o 90° otočené kopie, prostě se na to nedá dívat. Tato závada trvá i přes několikerý update windows.

Odpovědi na otázku

Mám stejný problém, nějaké řešení?

Problém se mi podařilo již vyřešit nakopírováním níže uvedeného souboru dll do adresáře, kde je umístěn příslušný exe soubor (PowerPoint resp. Movie Maker). Našel jsem to v diskusi na Mcrosoft Community, kde to původně řešili pro Live Mail. Soubor dll je zde ke stažení - viz odkaz:https://answers.microsoft.com/en-us/windowslive/forum/l... Just copy d3d10level9.dll from the previous Windows Version directly into the executable directory of Windows Live Mail (C:\Program Files\Windows Live\Mail) and Live Mail will look normal again on latest April Update.Here is a copy of this old dll:d3d10level9.zipThis worked perfectly! Thanks! I tried installing old graphics driver for my 945 graphics driver first and the problem was still there. Putting that .dll you posted cleared the issue up immediately.