» Poradna » Programy

Chybné vypínání počítače se zdrojem ATX

Při automatickém vypínání počítače se zdrojem ATX a Windows 98 se mi skoro pravidelně stává, že se počítač nevypne a objeví se známá modrá obrazovka s chybovým hlášením, že došlo k chybě na adrese ... pokračujte libovolnou klávesou. Když tak učiním objeví se textový režim DOSu a celá obrazovka je černá s bílími tečkami uspořádaných do sítě a napravé straně bliká kurzor. Stejným problém i s restartem počítače.

Odpovědi na otázku

Já bych to taky rad věděl, stává se mi úplně to samý.

Nejlepsi asi udelas kdyz preinstalujes Windows a kdyz to nepomuze tak to znamena ze asi bude chyba v nejakem ovladaci (nejspis videokarta ci sitovka)pak si sezen nove verze ovladacu. A kdyz nepomuze ani to tak mas smulu:))

Mozem s urcitostou na 80% tvrdit, ze je to ovladacom videokarty..... (mal som takyto problem u TNT ciek).... Prekopol som tam Detonatory a problem zmizol ..... Pozor ! Nie hociktora verzia Detonatorov ..... Treba skusat !!!