» Poradna » Programy

Chybné stahování miniDV a kamery do PC

Zdravím,když zkopíruji z kamery do PC video, sekvence výsledného AVI souboru jsou zrychlené (opravdu krátký úsek, cca max 1 vteřina asi po 5 minutových intervalech, ale není to pravidelné). Snímky žádné nechybí, jen se přehrávají rychleji. Když přehraji kazetu v kameře, tak je to v pořádku.  Nevíte čím by to mohlo být?Díky

Odpovědi na otázku

A cez co to grabujes do PC a akym softom?

Je to Pinnacle 9.

Jaká verze Pinnacle 9? Doporučuji verzi 9.3.5 (popřípadě taky 9.4.3 je slušná, i když k té mám nějaké výhrady) Update je zdarma na  www.exac.cz (nutno se zaregistrovat)

Nechci tu vyvolavat flame o Pinnacle, ale zapomen na nej a stahni si winDV (www.mourek.cz) a zkus jak se bude stahovani chovat.

Zkusím, díky.

A jak to stahuješ, digitálně přes firewire nebo analogově?

Digitálně přes FireWire - bez komprese.