Chybné chování herních zařízení - zamrzání

Dobrý den, měl bych dotaz ohledně herních zařízení. Používám USB herní zařízení pro leteckou simulaci (sidestick, pedály, throttle a autopilot panel). Bohužel všechna herní zařízení po uspání a následném probrání W7 nefungují, systém je vidí ale jsou zmrzlé - jakýkoliv pohyb nebo akce není přenesena do počítače. Pomáhá akorát vypojení a znovu zapojení do USB. Nemá prosím někdo nějaký tip jak tento problém vyřešit? Děkuji za odpověď! Michal

Odpovědi na otázku

Řeknu ti, jak to vidím. Ty, když se ráno probereš, ani zdaleka nejsi schopen fungovat tak, a v takové intenzitě, jako třeba když dobíháš krásnou slečnu. prostě jsi se ještě neadaptoval. Jsi ospalej, hladovej, třeba navrčenej, ale hlavně nejsi fit, nejsi zcela ready. A teď si představ, že tvůj OS rozjel operaci na netu, na konzolách, na simulátoru - vyber si co chceš. Ale takovou, k jejímuž dořešení potřebuje potvrzení, interrupt, odezvu. A v tom usne - fuj taj bl. Probereš ho za x hodin, a ten "rozjetej" SW, se toho IMPULSU nedočká. Nikdy. Čas se posunul, ten IMPULS už není, nebude. Bude jiný, ale ten není chtěný. A ty se divíš, že to nejede? Autoři OS nikde netvrdí, že systém pojede a naváže a bude dělat přesně od bodu, kde usnul. Pro pokračování pasivních operací v tom smyslu, že třeba jen zobrazí "rozjetej" Word na 15 stránce klidně, ale obecně v závislosti na odezách okolí NIKDY. Proto ti autoři to nikdy neslíbí, protože myslí. Neznáš tu o tom, "že nikdy nevstoupíš dvakrát za sebou do téže řeky"?

Pochybuji, že Hérakleitos z Efesu je jeho oblíbený autor. A také doufám, že nejdříve ukončí tu hru a pak teprve uspává...

Problem je v pouzivani uspavania W7.

Moja rada, nepouzivat uspavanie. Ale klasicky vypinat PC, zaroven sa vtedy nezvacsuju subory hiberfil a pagefile

Blábol. Tuplovanej, nevíš, co říkáš.

A proč se APM a později ACPI vůbec vymýšlelo?!