» Poradna » Programy

Chybná disketa 3,5

Mám na disketě důležitá data. Bohužel mi počítač hlásí, že ji nemůže načíst. Při Scan Disku píše že jsou chyby na disku. Dají se nějak tato data zachránit? Popř. existuje nějaká firma, která se tímto zabývá?

Odpovědi na otázku

Samozrejme, ze sa s tym da nieco robit...Skus vytvorit image celej diskety. Spravis to pod linuxom prikazom dd resp. pod dosom cez diskedit.A potom skus ndd, je dost dobry, ak nepomoze ostava ti len diskedit.