» Poradna » Notebooky

Chybná bitová kopie

Zdravím,potřebuji poradit, co dělat, když mi po nainstalovaní hry, při spuštění vyskakuje okno Chybná bytová kopie. Díky

Odpovědi na otázku

Chtělo by to napsat přesnou chybovou hlášku...Mohl by to být tento problém? https://napoveda.seznam.cz/cz/reseni-potizi-se-sezna...

Píše mi to stav chyby 0xc0000020, C:\WINDOWS\System32\CoreUIComponents.dll

Jake hry? Na jakem systemu? Odkud ta hra je?

Jedná se o The Sims 4. Přiznám se, že tomu nerozumím. Píše mi to stav chyby 0xc0000020, C:\WINDOWS\System32\CoreUIComponents.dll

Vyborne, dobry prvni krok. Takze zbyvaji k zodpovezeni uz jen dve otazky.

Je to EA games. Typ systému máte na mysli? 64bitový operační systém, pro platformu x64

Uloz.to nebo Origin?

64-bitový operační systém pro x64 … tedy Solaris?

A jaký je to 64bitový linux?

Tak jo, vite oba o pocitacich vic, nez tazatel. Staci vam to potvrzene takhle, nebo to potrebujete pisemne s razitkem? Mozna by bylo lepsi, kdybyste se priste zamerili na hlavni myslenku Poradny - poradit. Zvysovani ega se da delat i jinak nez na ucet tazatelu, kteri nemaji stejne zkusenosti v PC oblasti jako vy.

Nepotřebujeme to s razítkem, ale potřebujeme tazatele pro příště naučit, JAK MÁ SPRÁVNĚ NAPSAT OTÁZKU! Na blbou otázku je totiž blbá odpověď. Není snad tak složité si uvědomit, co je potřeba, navíc když už vy se ptáte zcela konkrétně. Ještě ho za to chvalte. Já mám dojem, že polovina těch dotazů tady je spíš trolování pro srandu. Z těch blbců, co odpovídají, a zvyšování ega jim to fakt nijak zvlášť nepřináší.

Fungovala hra nekdy v posledni dobe? Zkouseno spustit jako spravce? Vsechno updatovany? ovladace, windows?Nainstalovany vsechny Microsoft C++ Redistributable?, je jich asi 12 celkem, .NET Framework?https://help.ea.com/cs-cz/help/origin/origin/...

ahojky ,taky mi to hází a nevím si rady no ,ale ne jen u jedné aplikace ale u čehokoli co stáhnu