» Poradna » Počítačové sítě

Chybí mi 7 Kč na PaySafeCard

Dobrý den, Prosím o zbytek na Paysafecardě (7kč), moc bych to potřeboval. e-mail : mathew01@seznam.cz

Odpovědi na otázku

To už tady bylo nejméně 10x. PS karta se dá přeci dojít nebo ne?

... dobít ...

Jenže dobíjet nechci, přece když někdo má zbytek tak se aspoň zeptám

A to jako chceš aby ti tam někdo poslal 7 Kč?!

Někdo tady taky poslal tak se ptám jestli někdo nepošle taky když to potřebuju

WTF? To jako vážně? No já bych tedy potřeboval na PayPal alespoň tak 10 000Kč a může být klidně i více.

Wow

Prosim o 7 Kč paysafecard

Tady jde krásně vidět, že jsme v Česku. :)

Tak už nic už mi někdo poslal . Tak si tady pište dál