» Poradna » Programy

Chybí CoreGUI.dll

Dobrý den,mám nainstalovaný zakoupený program Corel Paint Shop Pro Photo a najednou nejde spustit, protože chybí CoreGUI.dll. Na internetu je spousta rad jak ho stáhnout, ale vždy dojde k zablokování webové stránky Esetem s varováním před nechtěným obsahem. Nepomohlo ani vrácení na bod obnovy, kdy program fungoval, ani nová instalace z originálního CD - stále tam ona knihovna chybí. Prosím poraďte jak problém vyřešit. Mám Windovs 7 Profi s SP1. Děkuji všem předem - kamidra

Odpovědi na otázku

MS doporučuje nabootovat do safe mode a instalovat z něho.

Tady si ho stáhni, máš tam několik verzí...http://tinyurl.com/ybafkwqt