» Poradna » Ostatní

Chybí čeština v Detroit Become Human

Zdravím, dnes mi přišlo Detroit become human a po zapnutí jsem zjistil že hra neobsahuje české titulky, pouze anglické, polské a ruské. Chci se zeptat, jestli jde nějak nastavit české titulky. Děkuji za odpověď

Odpovědi na otázku

PS4 - (German, Norwegian, Finnish, Swedish, Russian, Portuguese, English, Italian, French, Spanish, Arabic, Polish, Danish, Dutch)

A kde je to kupované?Pokud z české distribuce musí tam být čeština.

Je to z českého obchodu, ale krabice je v polštině. Byla tam verze s českou krabicí ale stála asi o 800kč víc

Možná proto byla dražší.. Tzn. pokud to není verze co obsahuje titulky, podle mě smůla..

Tak už víš kde je problém. (btw, to na té krabici nejsou napsané podporované jazyky?)

"krabice popsaná v češtině byla o 800 dražší, tak jsem vzal levnější popsanou polsky... nevíte proč to není česky ???"

Jo jenže tolik kolik stála ta Polská krabice ta hra stojí normálně i v češtině, v tom obchodě ta česká krabice stála 1600 což na rok starou hru je asi vpohodě že ano

ta hra sotjí v oficiální distribuci (a v češtině) necelých 1600..https://www.alza.cz/gaming/detroit-become-hum... pokud sis myslel že o 800 levnější bude stejná verze jen s polsky popsanou krabičkou tak si naivní. Co víc k tomu říct..

aha co ?psal jsem "v oficiální distribuci" to co sem dáváš není stejná krabicová verze jako to co se prodává např. v alze. Jsou to překupníci s kdoví jakejma hrama s kdovíjakým původem.

Jasný, překupníci :D srovnávat tenhle obchod třeba s g2a celkem dobrý no :D takže když u něčeho je hned 2x větší cena než má být tak je to hned "oficiální distribuce"?

Když si rozklidkneš info, tak tam jasně píší: "Použitá verze nemá originální obal." Tak proč to asi stojí polovinu?

A o co ti jde? Přesvědčit nás že jsi uplný debil?Tak proč sis to nekoupil tady?Proč sis na té polské krabici nepřečetl jazyky?(nemluvě o tom, že zase viz popisek: "Nabízíme hry, herní konzole a příslušenství pro PlayStation 4 za akční ceny", takže evidentně to prostě není normální cena když to tam i sami píší. Čteš vůbec někdy něco jiného než titulek?)

Bojujete s vetrnymi mlyni. Nekterym kindosum proste neni pomoci. (A to jsme jeste nezminili zakladni fakt, ze normalni je umet anglicky. :o))) )

Tak se na ně vykašlu a koupím to jinde, když vím že to mají drahý, nebo aspoň tu polskou krabici otočím, a přečtu si v čem se liší. Pokud vím, tak na krabici jsou podporované jazyky vypsané vždy.

I kdyby stála milion, důležité je, že pokud máš krabici kde prostě není čeština napsaná, tak tam není.. (v kontextu média ke konzolím)

Prostě zlatý Zaklínač kde jsou na PlayStation store ke stažení všechny jazyky co jsou k dispozici :D

Tak to je ta cena za tu češtinu. Hry lecky bývají pro některé země/region levnější než pro jiné, ty reginální verze pak obsahují jazyky pro ten region.

Dobrý den, k by ch v vás kontaktovat o zakoupení této hry??Umím totiž rusky a rád bych si ji koupil..Navrhuji 1000 Kč,Moc bych vás prosil...

Tady gmail Prosím vás..Strašně moc bych si přál tuto hru v ruštině

vj.tomdan2006@gmail.com

Čau nevíte někdo proč mi nejdou cz titulky? Koupil jsem to přes Store myslel jsem že to bude v čr když jsme i ps4 kupoval v čr 🤣🤣🤣🤣🤣😎