Chybějíí RAM-chybi mi 5gb RAM

Dobrý den mám jednu otázku nedávno po zapnutí PC jsem zjistil že mi v PC chybí 4gb RAM měl jsem 865mb RAM(cca) a nyní mi to ukazuje jen 3583mb RAM zkusil jsem je vypojit a zapojit ale bez účinku:(Nevím co dál v systému mi to píše že v PC je 8gb RAM ale podporováno je jen 3, něcoNevím co s tím stalo se to ze dne na den:(Poradíte mi prosím pokud budete chtít více informací napište na : adam.pichner@centrum.cz

Odpovědi na otázku

Systém je 32 bitový? Pokud ano, tak se nedivte, standardně nemůže víc než těch cca 3.5GB využít a musíte pořídit Y64bitový systém.

"Systém je 32 bitový?" > Mas mu napsat pro vice informaci sem, ma to tam explicitne uvedeno: adam.pichner@centrum.cz

Seš "bukvice" nebo co... proč by ti měl někdo kvůli nějakejm pitomostem psát na mejla. Napiš HW, vypiš co všechno máš za svinstva ve woknech nainstalovaný a pak může čekat seriozní návrhy nebo přímé rady, ale na mejla ti nikdo jako nějaké couře psát nebude...