» Poradna » Programy

Chybějící dll soubory?

Dobrý den,potřeboval bych radu s jednou hrou,jedná se o FM 2017.Hru jsem nainstaloval,autorun se spustí,ale dál se nedostanu,píše mi to že chybí nějaký dll soubor,když ho stáhnu,chybí další a další a hra se prostě nespustí.Někdo mi radil že je problém s directx jelikož mám win 10 x64 a directx 12.Na starších verzích mi hra samozřejmě jela,takže nevíte co s tím?Předem díky za rady

Odpovědi na otázku

Inu, píšete, že schází NĚJAKÝ .dll, ale nepovíte jaký, no a my máme možná NĚJAKOU radu a nepovíme jakou.

Chápu :D No jde o to,že je to pokaždé jeden a ten samý a když ho doplním,hra si vymyslí zase jiný,první je Kód nejde spustit protože se nenašel: d3dx9_43.dll.Pokuste se tento problém vyřešit přeinstalací programu.Což jsem udělal asi stokrát i s pokusem doplnit tuto chybějící knihovnu.

pokud nepomuze reinstalace direct X (to se divim) tak doporucuji napsat dotaz na oficialni fora hry. Direct X ma spoustu provazanych knihoven a tahat ji jednu po jedne k nicemu nepovede

No, konečně jsme se posunuli (ne vždy platí "Mlčeti zlato"). Zadejte název chybějící knihovny do Google a najdete spoustu odkazů na řešení. Pomněte, že nepotřebujete pouze tuto jedinou knihovnu, ale celý soubor knihoven a tak hledejte odkazy na instalaci Direct-X. Jen tak, zběžně jsem se podíval a je jich k dispozici několik.

To jsem právě zkoušel,většinou mi to vyhledalo stránky kde se dá stáhnout ten konkrétní chybějící soubor jen a nebo nějaké nesmysly....hledal jsem to všemi směry,nejspíš z bezradnosti už hledám špatně

Ne, měl jsi tam i odkazy na stažení DirectX ze stránek Microsoftu.

Ony jdou na W10 nainstalovat DX? Už v základu mají nejnovější verzi DX a nic staršího tam instalovat nepůjde protože nejnovější verze podporuje i zpětně předchozí verze

Přesně tak,mají v základu verzi 12

Stará hra, trvá na DX9, tak ho nainstaluj. Buďto je instalace na CD/DVD, nebo stáhni DX9.0c ze stránek MS.

To už jsem taky zkoušel právě,ale k ničemu to nepomohlo což se taky divím.

Zkrátka tam ty .dll sázej. Řekne si o další, dodej další. Tak dlouho, až se to rozeběhne...

FM 2017 není zase tak stará, aby neznala W10. Takže se zeptám rovnou, je hra koupená, nebo warez?

Souhlasím,no bohužel koupená není...

Problem solved

Na předchozích verzích win mi ale šla i warez hra,takže tím to taky nebude.

Jenže ono to tím je, potřebuješ prostě aktualizovanou verzi pro W10. Tohle ti tady nikdo nevyřeší, zprovoznění kradené hry prostě budeš muset řešit na specializovaném fóru. Crack málo kdy funguje na více různých verzích Windows, protože využívá k obcházení ochran různé nedokumentované funkce, které se v různých verzích windows liší. Takže nejlépe uděláš, když nebudeš software krást a zaplatíš si ho, potom se můžeš obrátit na oficiální podporu. A pokud na to nemáš peníze, tak to holt nebudeš hrát, svět se nezboří.

Spíše ti doporučuji se zamyslet sám nad sebou, protože život je hodně krátký na to, aby v něm člověk zabíjel čas nějakýma kravinama jako jsou hry. Teď seš ještě mladý a myslíš si, že jsi pomalu nesmrtelný, uvidíš však časem, jak vše rychle letí podle toho jak ti budou roky přibývat.

To už zdaleka ne,touhle hrou si jen občas krátím volné chvíle,ale díky za lichotku :)

Tak jestli ti není aspoň padesát, tak jsi skutečně pořád ještě mladý....

tak nahoře pan moralista platte v zemi kde všichni kradou a to tak že pak si chudak musí ukrast protože kdyby nemusel tak by to nedělal, navíc by sem nepsal.a tady pan by mě zajímalo jestli to sám podělal nebo jen neví co říká je mu asi 50 a rozumí tomu jako že vubec.já hraju hry celej život a musím uznat zustali mi díky nim krásné vzpomínky a je to určitě zábavnejší než hospoda nebo drogy co se berou na každém rohu.na posled nic se nemá přehánět ale tak je to sevším.