» Poradna » Notebooky

Chýbajúce ovladače

Čaute, chcem poradiť - kúpil som novú matičnú do notebooku, notebook opäť beží, ale keď do USB portu dám USBčko alebo PC Myš tak ich nevidí - neinštaluje sa ... Keď dám do PC moju myš tak sa rozsvieti ale PC ju nerozpozná. Štve ma to pretože najviac na notebooku používam myš.. V správcovi zariadení vidím chýbajúce ovladače iba na - Bluetooth, Ethernet Controller a Neznáme zariadenie. Keď dám vlastnosti toho neznámeho zariadenia, kliknem na podrobnosti, tak vidím v hodnote toto : USB/ASMEDIAROOT_Hub&VID1B21(a tak ďalej...) Neviem čím to je, ovládače na Universal BUS (USB) controller som nainštaloval, no stále mi to nefunguje. Som rád za každú radu.. A ešte predtým, môj notebook je Asus X54L.. Procesor je Intel Celeron B800 1,50GHz. RAM je 2GB systém je 32 bitový... A grafika integrovaná... Vážim si každú radu..

Odpovědi na otázku

zagugluj anglicky

Nainstaluj ovladače řadiče USB od výrobce ASMedia:http://www.win-raid.com/t834f25-USB-Drivers-origi...

jeho notas vyzera na starsi, myslis ze tam tie nove 3.0 pojdu?

Matičná má výstup iba USB 3.0 takže by mala ísť

Nejsem si vědom, že by ASRock dělal něco jiného než řadiče SATA a USB 3.x - a podle popisu to musí být řadič, osobně to tipuji na první generaci ASM1040.

Ďakujem moc, je vidno že sa vyznáš. Všetko funguje ako má

ten tvoj notebuk potom klame telomza par eur by ho asi islo upgradnut na lepsi procesor aj ramky

S tím souhlasím. Nedávno jsem upgradoval Pentium P6100 na i5 + SSD a výrazně to ožilo.

Aj ja som nedavno upgardoval.procesor povodne z 300 dolarov teraz za 20 ebayu - novy!ramky tiez lacnevyrazne vyssi vykon