» Poradna » Notebooky

Chyba

Pěkný večer Najednou se mi zobrazuje tato hláška:Kontrola systému souboru na C: ....... Svazek nelze otevřít pro přímý přístup. Program Autochk nelze spustit z důvodu chyby způsobené nedávno nainstalovaným softwarovým balíčkem. Došlo k nespecifikované chybě (766f6c756d652e63 3f1) ? Co s tím .. obnovení v nouzovém režimu nejde a do normálního režimu se nedostanu Díky

Odpovědi na otázku

co jsi instaloval v poslední době za s*ačku?

objevilo se mi totez, jedina operace pred touto chybou bylo vyjmuti graficke karty z duvodu "prepastovani"... nelze spustit, spousteni konci u teto hlasky viz. prvni prispevek, pote jen cerny monitor. nejaky tip co s tim?