Chyba zakladni desky?

Gigabyte H310M DS-2I5-85002x 4Gb RAMGTX 750 TiHDD Samsung 1TBKingston SSD 120GbChci si overit svoji teoriiMonitor mi vypisuje no signal detectedKdyz zmacknu napajeci tlacitko PC a vse je radne zapojeno, tak jediny monitor mi neukazuje vystupZkusil jsem: clear CMOS, vymenit kable, zkusit to pres interni grafiku, vymenit monitory, vymenit ramky, ale furt stejny vysledekJedine kdyz vymenim zakladni desku pripojim vse uplne stejne tak pak monitor reagujeSestava je uplne nova jedina graficka karta je stara asi 2 roky, sestavu jsem stavel samJe mozne ze moje uplne NOVA zakladni deska je proste jen vadny kus od Alzy? Nebo jsem na neco zapomnel?Pomozte mi prosim :)

Odpovědi na otázku

Možné to je. Ale koukal jsi i na patici, zda se ti při montáži náhodou nepodařilo nějaký pin ohnout?https://www.google.cz/search

Nene vsechno je spravne

No tak tu desku vraťte. Případně reklamujte. Pokud to je PC jako celek, tak celé PC. Ta deska je stejně humus největší. Pod i5 bych jí nedával.

já už půjdu po 2 reklamovat desku MSI Z170

To je pro tazatele důležitá informace a bylo nutné ji sdělit...

to bylo myšleno že prostě se to stát může

Na co chcípla tahle?

prostě nejde pc už zapnout. poprvé to občas šlo zapnout a pak už ne. z reklamace vrácena a chvíli zase šla.

Zkus paměť v druhém slotu.

vytáhnout desku ven a složit základ na papírové krabici od desky. Jen desku + cpu + paměti + zdroj. Amatéři často přehlídnou distanční sloupek, zohnou piny v patici, vyzkratují USB krytkou na konektory(IO shield),...