» Poradna » Programy

Chyba WMP11 při přehrávání DVD uloženém v PC

Mám film z DVD uloženej na disku (jsou to složky AUDIO_TS a VIDEO_TS a soubory .vob, .bup a .ifo) Filmu sice přehrát jde, ale nelze zobrazit titulky (v jiném přehrávači bez problémů). WMP11 hlásí chybu C00D1162 - "Program Windows Media Player nemůže zobrazit titulky a zvýraznění položek v nabídkách. Přeinstalujte dekodér DVD nebo se obraťte na výrobce jednotky DVD se žádostí o aktualizovaný dekodér."
a odkazuje mě na tuto stránku: www.microsoft.com ...
Co byste mi poradili? Mám opravdu přeinstalovat ten dekodér DVD? A jak na to?

Odpovědi na otázku

Poraďte, prosím, alespo%n jak přeinstalovat DVD dekoder v PC