» Poradna » Programy

Chyba v outlook archivu (osobní složky)

Z outlook archivu mi zmizel adresář včetně podadresářů, měl jsem v něm tisíce e-mailů. Další adresáře v archivu jsou v pořádku. Podíval jsem se na soubor archive.pst a zkusil jsem ho naimportovat(i do jiného počítače), ale adresář v něm není. Archive.pst se tváří, že je zcela v pořádku a nehlásí žádné poškození. Zkusil jsem několik programů na pst recovery, ale žádný nic nenašel(ani chybu ani adresář). Pokud se podívám na v outlooku na velikost archivu je 200MB. Soubor archive.pst má velikost 850MB, takže předpokládám, že ten prokletý adresář by tam měl někde být. Adresář v archivu, co mi zmizel, byl ze všech adresářů největší.
Nemá někdo zkušenost s tímto problémem? Díky

Odpovědi na otázku

Rozdil ve velikosti archivu nemusi byt tim, ze tam adresar je, ale v tom, ze jeden je komprimovany a druhy ne.

Velikost *.pst souborů souvisí s množstvím "užitečných" informací jen velmi, velmi volně. pst soubor vesele roste, ale při vymazání dat se nezmenšuje - pokud ho ručně nezkomprimuju. Usuzovat tedy na něco z jeho velikosti nemá smysl.

Ahoj, můžeš zkusit obnovit e-mail pomocí některého programu - viz:
tinyurl.com ...

Dík za rady všem. Prověřím tu komprimaci, ale nic jsem nekomprimoval, ani jsem nic nemazal, takže by velikost archive pst souboru a velikost archivu v outlooku měla být stejná. Asi budu muset víc zapátrat v programech na opravu pst souborů.

ale nic jsem nekomprimoval

outlook automaticky/hodi hlasku o povoleni komprimacie/ komprimuje postu ak je velka