» Poradna » Programy

Chyba v Mozila Thunderbird

Při otevření pošty se dlouho nic neděje, pak se otevře hláška "Upozornění: Skript nereaguje" Skript na této stránce je buď zaneprázdněn nebo přestal reagovat. Nyní můžete skript ukončit nebo počkat, zda se dokončí sám.Skript: chrome://messenger/content/mailWindow.js:173 Teprve po klik na "Ukončit Skript" se pošta spusti.Jak toto opravit?

Odpovědi na otázku

Není jediná. Pokud kliknes na souhrné zobrazení odeslané pošty, je tam nic. ze třech účtů tam mám nic. V jednotlivých je to ok ale jinak nic. popčkejme, zda to opraví..

A verze? 24.2.0 mi jede bez problémů.