Chyba v HW? Monitor stále černý.

Zdravím,

mám v práci takový problém. Máme v práci poněkud netradniční avšak "klasický" PC a to: www.avalue.com.tw ...

Podařilo se nám jej rozchodit, ten ECM sem napájel z mého PC, nainstaloval jsem OS a odešel na oběd. Když jsem se vrátil, udělal jsem restart a OS již nenaběhl. Monitor nedostane žádný signál, pořád černá obrazovka. Po zapnutí slyším jedno pípnutí. Odešla nějaká komponenta uvnitř ? Když jsem na ten EMC modul šáhnul, docela hodně celá ta deska hřála.

Jak se chová klasická základní deska když odejde uplně ? Pípa stále např. když nemá ramky nebo už prostě nepípne vůbec ? Popřípadě svítí na ni stále ledky?

Odpovědi na otázku

zničená doska ani nepípne! chyba môže byť v ram, ako aj v grafike. ak nabehne bios ešte nie je všetko stratené.postupne zakladaj ram-hd event. disketovku.na chybu prídeš. postup je jednoduchý--založiť ram a zapnúť. ak ide bios, založiť hd a zapnúť. niekedy je to spôsob pokus-omyl