Chyba tisku HP 4535

Zdravím. Mám problém s tiskárnou HP Deskjet 4535. Jakmile tam pošlu nějaký tisk, napíše mi to hlášku "tiskárna je v chybovém stavu" (např. pdf) nebo "chyba při tisku na HP, tiskárna nedokázala vytisknout". Navíc se ta tiskárna vůbec neaktivuje. Divný je to, že pokud v SW k tiskárně vytisknu servisní stránku (například na zarovnávání), tak se vytiskne v pohodě, takže komunikace mezi PC a tiskárnou očividně funguje. Pokud ale jdu přes ovládací panely Win, tak se mi ukazuje, že je v chybovym stavu. Driver jsem přeinstalovat, wi-fi spojení restartoval. Díky

Odpovědi na otázku

tlaciaren vyskusat na inom PC, kde este nebola nainstalovana, a ak to bude rovnake, tak bude vadna a kup novu.

Stránka je rozměrem větší, než A4. V nastavení před tiskem zvol "přizpůsobit velikosti papíru" nebo to před tiskem zmenší třeba na 80%. Vše v ovladači nastavení tisku u tiskárny.Vyzkoušej tisk třeba z poznámkového bloku.