» Poradna » Počítačové sítě

Chyba teamviewru s připojením

Dobrý den, teamviewer mi hlásí chybu v připojení , mám zkontrolovat připojení k internetu , a píše mi to že pravděpodobně používáte proxy server a v dialogovém okně Možnosti musíte zadat příslušné údaje. Ale je divné , že jsem na tom pracovala a půl hodiny jsem na tom nedělala a když jsem přišla tak mi toto začlo vyskakovat. Děkuji Lucie

Odpovědi na otázku

Restartuj obě strany a vyzkoušej znovu.

Stejný problém, prostěe najednou hlásí že nemá přístup k internetu...

Také nefunguje. Testováno z PC přes ADSL a LTE a z Androidu přes LTE.

TeamViewer bude stěhování do nového datového centraProbíhá - Plánovaná údržba je v současné době ve vývoji. Budeme poskytovat aktualizace v případě potřeby. 8.dubna, 20:00 CESTNaplánováno - Rádi bychom Vás informovali o nadcházející pohyb naší infrastruktury do nového datového centra. Tato aktualizace umožní lepší kvalitu celkové služeb a poskytnout další škálovatelnost. Migrace je naplánován s trváním 8 hodin v sobotu, 8. dubna 2017, 8:00 (CEST) do neděle 9. dubna 2017, 4:00 AM (CEST). Tento krok bude mít dopad na dostupnost našich služeb. Zatímco stávající relace nebudou ovlivněny při cestách, nebudete moci spustit nové relace nebo přidat účastníky existujícím relacím. V důsledku migrace může být také čelí problému DNS, pokud zastaralý záznam DNS je stále v mezipaměti na serveru. To může zabránit přihlášení do našich služeb. V takovém případě je nutné mít záznam DNS odstraněný (například příkaz ipconfig / flushdns). Navíc můžete zkusit použít veřejnou DNS resolver (například Google nebo Nechráněný). Omlouváme se za nepříjemnosti, které to může způsobit a děkujeme vám za trpělivost.

Teď jsem koukal na stránky výrobce a je tam napsáno:"V období od 8. do 9. dubna se budeme stěhovat do nového datového centra. To může mít vliv na dostupnost našich služeb. "

Už to frčí