» Poradna » Programy

Chyba spojeni FTP, pro zálohováni přez cobain

Cau tak potřebuju zalohovat prez FTP nejake soubory situace je takova:

Moje PC filezilla client povolenej firewall zadanej hostitel uziv jmeni heslo port je klasika 21- pohoda vypis slozky probehl uspesne do slozky zapisuju ctu...

zalohovane PC filezilla servr zalozen uzivatel s plnyma pravama zalohovana slozka nastavena jako home.

Spojeni funguje...

tedkom problem

moje pc s nainstalovanym cobainem:> nova uloha zalohy
Zdroj pro zálohu>hostitel xxx.xx.xx.52 ipecko zalohovaneho PC
vyplneno uzivatelske jmeno a heslo z FTP uzivatele
pracovní adresář(tady musí bejt absolutní cesta, nevim jestli je dobre)xxx.xx.xx.52\D:\Install\Obraz

ulohu spustím a tady je vypis z logu:
2011-06-03 10:36 Toto nemusí být celý obsah souboru událostí. Chcete-li vidět všechny události, zvolte Otevřít soubory událostí
2011-06-03 10:36 *Zálohovaní bylo zahájeno. Číslo úlohy v seznamu: 1
2011-06-03 10:36 Zabránit systému v přechodu do režimu spánku
2011-06-03 10:36 Aplikuji parametry do úlohy "Nová úloha"
2011-06-03 10:36 Startuje záloha z úlohy "Nová úloha"
2011-06-03 10:36 Počítám soubory určené k zálohování v této úloze "Nová úloha"
2011-06-03 10:36 TLS není dostupné. Pokračovat bez podpory TLS ...
2011-06-03 10:36 Uživatel "a" byl úspěšně přihlášen na "xxx.xx.xx.52:21"
2011-06-03 10:36 Připojeno k xxx.xx.xx.52:21
2011-06-03 10:36 Adresář "C:\Temp\xxx.xx.xx.52\D:\Install\Obraz" neexistuje. Vytvářím ...
ERR 2011-06-03 10:36 Nemohu vytvořit cílový adresář "C:\Temp\xxx.xx.xx.52\D:\Install\Obraz"
ERR 2011-06-03 10:36 Neznámý zdroj ""FTP host=xxx.xx.xx.52","FTP ID=a","FTP password=PD+FTBSpR5p+P/BMY6kwmnY/m0wWqUSaAT+PTA2pQJp3P/NMGKlZmn4/jkxkqTKaaj+PTBSpRppyP/BMY6lDmgE/g0xhqTCaBD/LTEGpdJw=","FTP port=21","FTP initial directory=xx.xx.xx.52\D:\Install\Obraz","FTP data port=0","FTP min port=0","FTP max port=0","FTP external IP=","FTP passive=false","FTP passive use control host=false","FTP transfer time out=0","FTP listen timeout=10000","FTP read timeout=60000","FTP Ukázat celý příspěvek

Odpovědi na otázku

rucne sa na to ftp-ecko dostanes a dokazes tam nieco nakopirovat ?

jj bez problemu, ale ten cobain jsem este nerozjel, esik vas neco napadne sem s tim... dikec

Za prvé se nauč psát česky, nebo vrať školný a opakuj...!
Za druhé sys tak trochu odpověděl sám a to v tomto parametru : "C:\Temp\xxx.xx.xx.52\D:\Install\Obraz"
- jak se může vytvořit složka, ve které je (jsou) zakázané znaky...? To prostě nelze...!
- a vždy se něco tvoří v dočasné složce a pak po dokončení se to pak kopíruje jinam (dle nastavení)...
- ale to je asi "vyšší dívčí" pro tebe...aniž bych snižoval tvoji inteligenci...

No a jestli nechápeš, tak se budeš muset naučit alespoň trošku logocky přemýšlet, nebo si to za úplatu nechat od někoho správně nechat nastavit a používat...v tom je celý vtip.

Jaké znaky jsou tam zakázané ? Možná pokud běží FTP server pod omezeným OS, ale jinak FTP nemá problém se složkou "\C:\".

Problém je v té cestě, kterou zadáváš do Cobianu. Je třeba ji zadat určitě bez označení disku a pak podle toho, jak to máš nastaveno ve FileZilla Server. Tzn. pokud tam máš jako sdílenou složku D:\Install, tak stačí dát do Cobianu je zbytek = Obraz. Pokud ji tam máš celou, tak už do Cobianu nepíšeš nic.

Jo, tak se povedlo. Problém byl v té cestě na vzdálený PC jak píšeš...

Díky za rady