» Poradna » Programy

Chyba sítě chrome

Zdravím, prošel už jsem snad možný nemožný, vyzkoušel vše co internet nabízí, ale nic nepomáhá, žádný nastavení chromu. Jedná se o to, že když v Chromu něco stahuju, tak po chvilce na mě vyskočí hláška // chyba sítě//, pokračovat ve stahování jde, soubor stáhnu, ale chci se zeptat, jestli za tím může být wifi adaptér? Jedná se o nový pc, koupil jsem Tendu U2, totální shit, může to dělat ona? Recenze celkem šli a router mám cca 3m a jednu příčku. S routerem nic není, předtím ntb mi to nedělal. Router utáhne 2 ip TV, pc a telefon (youtube) najednou a nikdo nepocit'ujeme problém. Nevím jestli je to divný, ale když se pc ani nedotknu, tak se to stahuje normálně, ale když např. projíždím internet, nebo koukám na film, tak se to přeruší, nechápu. Je jedno odkud stahuju. Díky za odpověd'

Odpovědi na otázku

kks toto skolstvo nedokaze v ludoch rozvinut logicke myslenie, kam sa takto dostaneme :( Tak asi odskusaj kabel, ked mas podozrenie na vadnu wifi, nie? Iny prehliadac odskusaj. V inom pocitaci tu wifi..

Rozprával som sa tu na SK s jednou učiteľkou výpočtovej techniky a poviem ti pravdu, bol som zhrozený z jej odpovedí, aj na základné odtázky som dostával buď nepresné alebo úplne nesprávne odpovede. Školstvo zaspalo dobu už niekde okolo MS-DOS. Viac k tomu dodávať netreba.

nebreč, kabel zkusit nemůžu, to bych musel udělat díru do zdi, dělá to jak chrome, tak edge, prostě se mi soubor přestane stahovat...

a bohužel nemám druhý pc ve kterým to zkusit, proto se ptám, jestli je možný, že to dělá wifi karta, ale jak tak koukám, tak bude pro mě lepší jí do 14 dnů vrátit a zkusit jinou, než si nechat poradit tady...

Ja nebrecim. Problem mas ty! Mne vsetko funguje. Ak si s tym nevies rady, existuju aj servisy.

znova chyba v logike.. jediny sposob ako vyskusat kabel je diera do steny. Parada. To vies, ze kabel moze byt 100m dlhy a teda nemusi ist "priamou cestou" pc-router

tak než si koupím takovej kabel, tak to si radši koupím novej wifi adaptér, protože jsem zjistil, že mi vypadává připojení i ve hrách...

Najprv si pozisťuj, či neexistuje k tomu adaptéru lepší driver, pretože adaptér funguje tak dobre ako dobre ja napísaný driver k nemu. To platí aj pre akýkoľvek iný adaptér, ktorý by si kúpil.

Děkuju za aspoň jeden normální komentář/radu. To mě nenapadlo, je pravda, že tohle jsem nezkoušel. Když jsem ho připojil k pc, tak jsem instaloval přímo ze složky toho adaptéru a nenapadlo mě, že tam může bÝt stará verze. Až budu doma, hned vyzkouším. Děkuju

alebo.. za cenu blbeho wifi adapteru kupis 20m kabel, a nechas ho tam navzdy. Ziskas 1Gbit siet a uz ti to nikdy nebude vypadavat. Ale kto chce kam...

jo, máš pravdu ty i kolega vladimír...když o tom přemýšlím, tak ten kabel a ta díra vlastně taky není úplně blbej nápad...popřemýšlím o tom, uvidíme co na to doma přítelkyně, vedlo by mi to za skříní, takže by to nevadilo no

vrat sa uplne hore, najprv to s tym kablom len vyskusaj a nic nevrtaj. Problem nemusi byt v tvojej wifi. Ak to s tym kablom pojde OK, az potom vrtaj.

Tak to je jasný, to mi došlo

Jestli je to nepřenosný desktop, tak je to o důvod víc tu díru vyvrtat, protože je nesmysl připojovat stacionární zařízení přes wifi. Wifi přenechej přenosným zařízením.Ještě takový nápad, jestli máš tu Tendu U2 zastčenou přímo do počítače, můžeš zkusit použít prodlužovací USB kabel a najít místo s lepším příjmem, protože počítačová bedna může příjem rušit.

Ono to môže byť aj prehliadačom. Niektoré používajú proxy. Ďaľšia znepokojivá vec je tá, že sa začína prechádzať na protokol http3, ktorý funguje na UDP, čiže primárne je nespoľahlivý. Na bezdrátových sieťach to bude asi väčší problém.