» Poradna » Programy

Chyba s DirectX po odpojený HDD

Dobrý deň,Neviem akú mam chybu v notebooku odpojil som HDD zapojil do iného notebooku aby som vyskúšal či ide (notebook) keď som ho zapojil naspäť tak mi nechce isť DirectX.Za odpoveď Ďakujem.

Odpovědi na otázku

S tim HDD to nebude mit zadnou souvislost, ale pokud veris ze to muze olivnit semafor na nejblizsi krizovatce tak to pak jo.Kdyz nenapses co mas za problem co to pise, zda jso nejake problemy hlaseny v EventLogu ... . Dokonce ani o jaky HW a SW jde ... .

Hm, tak to honem někomu svěř a ...> Zazálohuj si svá data.> Dotyčného popros zda by ti nově neinstaloval systém, licenci mu řekni pro aktivaci.