» Poradna » Ostatní

Chyba s aplikací My Paysafecard

Dobrý den, dnes jsem si koupil paysafecard za 300 Kč dal jsem si to na můj paysafecard účet a poté mi to napsalo, že mi zablokovaly transakce z důvodu bezpečnosti a že mám ověřit svojí totožnost. Můj paysafecard účet byl vytvořen před 2 lety a měl jsem tam fake údaje, nevíte jak to ověřím?

Odpovědi na otázku

To je tak když si někam dáváš fake údaje, KARMA TĚ DOSTALA!Myslím že jsi v prdeli pokud nezadáš své údaje, nebo pokud tam není něco jako zapomenuté údaje

Dobře ti tak, nemáš lhát.

... a opravdu jsi poslal 300 Kč na svůj Paysafecard a ne na někoho jiného? ... a nebo to je taky fake a jenom si to myslíš ? ...

Tak trochu podobná věc se mi stala na PaySafeCard. Založil jsem si účet a poslal jsem si tam 300,-Kč, pak jsem přes tento účet chtěl něco zaplatit a narazil jsem na problém,, účet je zablokovaný.... Nevěděl jsem proč? Kdo jim na to dal právo...... Tak jsem jim začal psát na podporu. Po pár dnech mi odepsali, že chtějí fotografii bloku, který jsem zakoupil a na této fotografii musí být můj občanský průkaz... No řekl jsem si, to si snad dělají p..... To nemůžou myslet vážně, o tom se v reklamách o PaySafeCard nezmiňovali, ale dobře, tuto fotografii jsem jim ještě ten den poslal. Další den mi poslali, že chtějí doklad o koupi kupónu. Už velmi nerad a velmi naštvaný jsem jim poslal doklad o koupi a žádal jsem je o urychlené odblokování mých prostředků na jejich účtu a nebo přeposlání peněz zpět na můj účet.Po tomto se nic dalších pár dní nedělo a po pěti dnech mi poslali, že chtějí můj účet za telefon a výpis z bankovního účtu.... To už přetekl pohár a poslal jsem je do prdele, ať si sežerou těch 300 Kč, že mi to za tohle nestojí.Následující den mi poslali, že chtějí jen doklad o koupi, že jsem kupón koupil na své jméno. (Ten kdo někdy kupón PaySafe kupoval, ví, že se na jméno nic nekupuje, že ho prostě objednáte na e-mailovou adresu a zaplatíte převodem). Tak jsem jim musel vysvětlit, jak se jejich produkt vlastně kupuje a žádný takový doklad, jako třeba faktura s mým jménem samozřejmě neexistuje. Poslal jsem jim tedy informace přesně o tom, jak jsem vlastně jejich kupón zakoupil, kdy na toto následující den následovala informace, že mou žádost přeposílají na jiné oddělení.Následující den po mě chtěli další informace:- K čemu používáte paysafecard kupóny nejčastěji.- Kde obvykle kupujete své paysafecard kupóny (všechna přesná místa, názvy měst, weby).- Zda-li jste někdy přijal PIN kódy od jakékoliv třetí strany.Také Vás poprosíme o Váš občanský průkaz společně se selfie (foto Ukázat celý příspěvek