» Poradna » Web a internet

Chyba přihlášení

Dobrý den. Mám na vás dotaz. Aby to trochu dávalo smysl, prvně napíšu pár věcí, co se mi udály před tím, než problém nastal. Jelikož jsem patřil mezi oběti, kterým se kvůli aktualizaci „porouchal“ notebook, dal jsem ho do opravny. Ovšem, když aktualizace probíhala nebyl jsem odhlášen z veškerých sociálních sítí (YouTube, Facebook, Flickr). V úterý mi notebook přišel z opravny, proto jsem se šel na soc. sítě přihlásit. Tady nastal problém. Na Fb jsem se přihlásil bez problémů, na youtube též. Ale Flickr... Chci se přihlásit, zadám svůj email a stisknu enter. A napíše mi to „je nám líto, ale tento email neznáme.“ Zkusím znovu zda jsem neudělal chybu, ale to samé... Nevím, co se děje, přes zadaný email jsem se vždy v cajku přihlásil, tak mě napadá, zda to nějak nesouvisí s tím, že jsem byl přihlášen během aktualizace, která se pokazila. Ale to je asi blbost. Přihlašuji se přes seznamovej email. Ještě dodám, že ntbk byl na opravě od 15. do 22.5. . Budu moc rád za veškerou pomoc či radu.

Odpovědi na otázku

Zkusit jiný prohlížeč , zkusit jiný počítač. Zjistit jestli místo přihlášení místo mail heslo , nebylo jen jméno vs heslo případně přihlášení pomocí MS ID , Google ID , FB ID atd....

Díky moc za radu.

To přece s tvým počítačem vůbec nesouvisí. Pokud se někam přihlašuješ mailem a heslem, musíš být schopen se tam přihlásit odkudkoli - i odjinud a z cizího PC.-----------------------------------------Ale můžeš zkusit: 1. Přihlásit z jiného prohlížeče.2. Smazat v prohlížeči sušenky (cookies) pro příslušnou doménu (kam se hodláš přihlásit).

Děkuji, vyzkouším.

Jediný problém je v nesprávně uvedeném mailu . Ten je - jméno (nick ) pod kterým máš flickr zaregistrovaný . Příklad : Karel Novák - Karelnovak@yahoo.com