» Poradna » Windows (a jiné OS)

Chyba přihlášení do Windows

Zdravím, a prosím o radu. Po spuštění pc chci zadat pin a přihlásit se do Windows (10),nicmene se stane to, že se ozve hláška, že se nepodařilo ověřit pin a pc se resetuje. To samé se stane pokud se chci přihlásit Microsoft účtem, zkoušel jsem změnu pinu, neúspěšně a při změně se pc opět resetuje. Dokonce jsem zkoušel i reinstalaci Windows a pořád nic. Nesetkal jste se někdo s tím? Už fakt nevím

Odpovědi na otázku

som ti veril po "se opet resetuje". Od "reinstalaci windows" ti neverim, chyba bude medzi stolickou a klavesnicou = zober to do servisu.

Jj jsme na tom stejne. Do te casti to znelo verohkone