Chyba pri spustení programov !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pri spustení niektorých setup.exe a iných súborov mi vo win xp vypisuje chybovú hlášku: 16 bit Windows subsystemthe system file is not suitable for running ms-dos and windows aplicationspredtým mi tieto programi išli. Čím to je ?????? velmi prosím o vašu pomoc.

Odpovědi na otázku

Tenhle problém jsem měl taky. Příčina je že ti ve Windows / System 32 chybí systemový soubor. Jenom už nevím který ale nakopčil jsem ho z jiných windows a pohoda. Některý programy co nejdou spustit se ti o něm zmíní, jako že nejde otevřít nebo tak něco.

Tenhle problém se tu řešil asi 200x.  Je to porušení asociace souborů.Najdeš to lehce v historii Poradny, klidně filtruj příspěvky : Jan Fiala