» Poradna » Notebooky

Chyba pri spousteni systemu windows 7

Ahoj muze mi nekdo poradit? Kdyz jsem zapnul notebook tak normalne bezi ale kdyz mi najede "Spousteni systemu windows" tak notebook zamrzne a nic nevite co s tim?

Odpovědi na otázku

Vložte USB kľúč a zvoľte opraviť inštaláciu, bude to bezbolestné.

A pokud to nezabere, tak to dělá nejspíš nekompatibilní ovladač grafické karty. Čili poté vejít do nouzového režimu (při zapínání PC klikat F8 a z nabídky vybrat Stav Nouze) a ovladač odinstalovat.

...a už ti ani kontrolka neblikne :)

Toto šlo pod NUDU. Pardon

Prejdi na vymakanú W10.