» Poradna » Programy

Chyba při přihlášení do corel draw

Ahoj, prosím o radu, koupil jsem krabicovku corel draw graphic suite SE, všechno proběhlo jak má, instalace, registrace.... problém byl se zapojením ploteru. Bohužel jsem zkoušel všechno a reinstaloval jsem jak systém (win 10 64kbit) tak corel. A to je ten problém... corel jsem reinstaloval asi 3x a teď mi nejde přihlásit problém je asi v tom, že jsem reinstaloval mockrát jednu licenci, jdou někde v registrech nějak smazat tyto instalace, nebo musím řešit s podporou corel?Nemáte někdo s tímto zkušenost? (jinak připojení ploteru mimaki nefunguje, jelikož verze SE asi toto nepodporuje - na plné verzi jede - stahnul jsem si zkušební verzi)Díky

Odpovědi na otázku

Co ti brán kontaktovat přímo Corel.Toto přeci nikdo jiný nevyřeší.

Podobný problém, kontaktoval jsem suport Corel:New installation on a new computerError: Serial number has already been used.Přišla odpověď:Thank you for contacting Corel Customer Support. My name is Rakshana and I have been assigned to your ticket.Usually " serial number already used " error will occur only when you have used different email addresses. To avoid this error you should use the correct email address which you have used for the first time of installation.Please do not hesitate to contact us with any further questions. Regards, RakshanaCorel Customer Support Services Jen pro ilustraci email i heslo je v pořádku, tak jsem je oslovil znovu:I uninstalled Corel from my old computer.I want to allow further installation on a new computer, unblock my serial number XXX-XXX-XXX-XXX.Doposud nepřišla odpověď. Takže kdo jiný to má vyřešit když ne suport Corel???