Chyba při pálení DVD

Mám DVD vypalovačku Samsung, starou dva roky a v poslední době při vypalování dělá jenom u DVD chybu, že se vypálí třeba jen 75%. Zkoušel jsem ji pročistit, ale nic jiného mě nenapadá, nevíte někdo, čím by to mohlo být???

Odpovědi na otázku

Sniž podstatně rychlost vypalování.

Rychlost jsem snižoval i na tu nejnižší...beze změn.

Jestli používáš debilní néro, tak přeinstaluj wokna.

zivotnost dvd mechaniky je ca 24 mesicu po vypaleni urciteho poctu medii jde do haje_________koupit nejlepe novou.

Di ty brepto - LG 4120, 5 let a fachá. Na vypálená media se ani neptej - šlehlo by to s tebou.
Ale je pravda, že dostává každý 1 1/2 roku, očistu. A to kompletní. To znamená rozebrat, vyčistit, a promazat. Sice hodinářská práce, ale vyplácí se.

Kdybys nekecal...že by pívo??? LG 4140 byla uvedena na trh v roce 2004.

Kua, kubánskej rum dělá taky svoje, mělo bejt 4120...

Filcko - NA ZDRAVÍ

Preinštalovať alebo zmeniť napaľovací SW, skúsiť inú značku médií, flashnúť BIOS. Eventuálne by to mohol robiť ešte zdroj - skús napojiť mechaniku na inú vetvu. Ak nepomôže, vyskúšaj ju na inom PC. Ak to bude robiť aj tam, je čas kúpiť novú.

edit: ee flashnúť firmware, nie BIOS... tá chata a nekultúra na nej mi akosi neprospela

Po 23:00 bychom se na to "radění" měli asi vysr...

jj, ide víkend, treba nabrať nové sily