» Poradna » Web a internet

Chyba při načítání stránky

Zdravím... dlouhou dobu jsem neměla počítač, tak jsem toho hodně zapomněla, tak jsem se rozhodla požádat o radu. Před měsícem jsem dostala k narozeninám počítač. Sestavil mi ho mamčin přítel a myslela jsem, že bude všechno v pořádku. Už jsem měla všechno nainstalované (antivir Avast, winrar apod.) a tak jsem se jen přihlásila na Wifi a myslela, že dobrý. Používala jsem Chrome, ale sotva jsem ho zapla, tak tam byl vir. Toho jsem se zbavila, ale po pár dnech jsem tam měla nový, tak jsem ho vymazala (myslím Chrome) a teď používám Firefox. Ale teď mám zase problém s tím, že ať už použiju jakýkoli prohlížeč, tak se mi špatně načítají stránky. Vždycky mi to napíše "Server nenalezen" a já musím zkoušet obnovovat. Někdy se to načte a někdy ne. Dělá to se všemi stránkami. Net je v poho, když koukám na net na PS4 nebo tabletu, tak je vše v pořádku. Už mi to fakt leze krkem.

Odpovědi na otázku

Stáhni a projeď to https://www.malwarebytes.com/

Wow... šílené. Už to házím do karantény. Měla bych udělat ještě něco? Jako nějaké čištění, kontrolu nebo tak něco?

až to vyčistíš tím jak píše zmfcz ( možná i jiným)stáhni a nainstaluj si Sandboxii a choď na net v tom. Dobrá věc, ve Vistě už bych nemohl nikam. Občas projedu Esetem free

OS je napaden exploity. Co s tím?1) Ověř, zda je nainstalovaný originální OS + další sw, žádné cracky.2) Obnov zdravý stav OS ze zálohy.3) Prostuduj si pečlivě FAQ:https://mople71.cz/faq/wnt/index.php4) Dodržuj to.