» Poradna » Windows (a jiné OS)

Chyba při instalaci USB flash

Dobrý den, používám několik USB Flash disků. Pokud však připojím právě nový USB Flash disk Maxell, začne se instalovat ovladač a pak konec "BlueScreen" (ve WIN7 profesional) Flash disk už se pak nenačte, není vidět, ani přes správce, prostě nic. (Na jiném notebooku funguje tato Flash bez problémů). Mám i screen obrázky s údaji o chybových hláškách, můžu poslat.Děkuji za rady.

Odpovědi na otázku

skús iný port usb, prípadne updatni ovládače dosky/radiču a skús to znova